Getin Bank: Konto Oszczędnościowe nawet 2,8%

Getin Bank przygotował promocyjną ofertę kont oszczędnościowych. W ofercie „Na dobry początek” bank przygotował konta oszczędnościowe w dwóch wariantach oprocentowanych odpowiednio na 2,8% oraz  2,5% w skali roku.  Oferta skierowana jest tylko dla nowych klientów banku i trwa do 31.10.2016 r.

Zgodnie z regulaminem okres karencji to dwa lata:

Nowy Klient – osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia, posiada pełną zdolność do czynności prawnych i jednocześnie w okresie od 01.09.2014 r. do dnia poprzedzającego dzień Okresu przystąpienia do Oferty nie posiadała produktu bankowego w Banku.

 

2,8% – wraz z kontem osobistym

Getin Bank Konto Oszczędnościowe 2,8%

Getin Bank Konto Oszczędnościowe 2,8%

2,5% – w przypadku samego konta oszczędnościowego

Getin Bank Konto Oszczędnościowe 2,5%

Getin Bank Konto Oszczędnościowe 2,5%

 

W obu wariantach dostajemy atrakcyjne oprocentowanie na 122 dni, licząc od dnia podpisania umowy. Maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem to 100 000 zł.  Jeśli rozważamy skorzystanie z promocji, warto wybrać wariant wraz z kontem osobistym. Prowadzenie konta Getin UP jest darmowe, a opłata za kartę nie jest pobierana jeśli wydamy nią 300 zł w miesiącu.

Dodatkowe warunki:

Warto pamiętać, że należy wrazić zgody marketingowe aby skorzystać z promocji:

Zgody marketingowe – brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Banku, zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku oraz zgoda na marketing elektroniczny Banku.

Oferta przeznaczona jest dla Nowych Klientów, którzy w Okresie przystąpienia do Oferty podpiszą umowę o: Bankowość Elektroniczną, Konto Oszczędnościowe wraz z ustawionym wyciągiem elektronicznym w Bankowości Internetowej i jednocześnie wyrażą Zgody marketingowe.

Jak założyć konto oszczędnościowe?

  • Złóż wniosek online.
  • Potwierdź swoje dane podczas rozmowy z doradcą.
  • Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera.

 

Zachęcam do zapoznania się z regulaminem promocji.

Getin Bank Konto Oszczędnościowe
Złóż wniosek